شرکت کتزولت به پشتوانه گروه صنعتی البرز با قدمت بیش از 40 سال و رتبه اول در صنایع پلیمری ایران فعالیت خود را آغاز کرد. طیف وسیعی از محصولات شرکت شامل پروفیل های چهار محفظه ای با سایز 60 میلمیتر در 14 قالب مختلف و پر کاربرد پنل، بازشو کشویی، قاب و قاب بازسازی می باشد.
کتزولت یکی از پیشگامان صنعت تولید پروفیل ،با ارائه پروفیل گرید A و سنگین ترین پروفیل حال حاضر ایران، برای رفع نیاز روز افزون سازندگان و توسعه دهندگان این صنعت با داشتن تیم کار آمد تولید ، بازاریابی ، پشتیبانی فنی و تحققیق و توسعه راه حل کامل برای پشتیبانی از نیازهای این صنعت را ارائه می دهد.
این گروه صنعتی با تکیه بر تجربه طولانی خود در صنعت پلیمر ، فعالیت های تهیه مواد اولیه و تولید را به گونه ای برنامه ریزی کرده تا محصولی در کلاس اول کیفیت و با قیمت بسیار مناسب به بازار عرضه نماید.
مجموعه کتزولت دارای مراکز طراحی و تاسیسات داخلی برای ماشین آلات تولید و تکنولوژی ساخت، گروه تحقیقاتی، دستگاه های پیشرفته و فضای علمی خوب برای بالا بردن اطمینان از کیفیت پایدار می باشد.
تهدید گرم شدن جهانی و ماموریت صرفه جویی در درخت و طبیعت سبز شرکت کتزولت را بر آن داشته که سیاست تولید پروفیل upvc با فرمول خاص را در نظر گرفته و پشتیبانی نماید ، همچنین پروفیل کتزولت سازگاری با آب و هوای ها ی مختلف و داوم طولانی را با افزودنی های خاص در پروفیل خود، تضمین می کند.

معرفی شرکت

ماموریت (Mision)
کتزولت هر ساله از بدو شروع فعالیت این شرکت ، 100٪ رشد کرده و به بازار معتبر در ایران دست یافته است. “خوب انجام دادن بهتر از خوب گفتن است” و این چیزی است که ما به هر یک از مشتریان ثابت کرده ایم.
یک وظیفه اصلی در تیم کتزولت پاسخگویی به انتظارات برای کیفیت و ثبات است. ما در کتزولت با اخلاق تجاری ایده آل، رفتار علمی و اصول کار صادقانه در هر شرایطی موافقیم. هدف ما ایجاد پیوسته و مداوم بهبود ارزش برای مشتریان مان است. همانطور که گروه صنعتی البرز در صنعت پلیمری ایران یکی از بزرگترین تولید کنندگان می باشد ؛ کتزولت نیز با در نظر گرفتن پاسخ به نیازهای مشتریانش ، در نظر دارد واحد تولیدش را به بیشترین ظرفیت تولید داخلی درچند سال آینده گسترش دهد.

چشم اندار (Vision)
تلاش ما به طور پیوسته در گسترش کسب و کار اکستروژن های upvc بوده است و این تلاش ادامه دارد تا کتزولت در صلاحیت انتخاب اول همه مشتریان و تولیدکنندگان این صنعت قرار گیرد. ما همواره به دنبال فرصت های تجاری جدید و نوظهور در زمینه تولیدات خود هستیم.