نحوه انتخاب پنجره های UPVC خوب

پروفیل upvc کتزولت

پروفیل upvc کتزولت

هنگامی که شما قصد خرید پنجره UPVC را دارید، چند نکته مهم وجود دارد که قبل از تصمیم گیری باید با دقت مطالعه کنید.

انتخاب یک پروفیل استاندارد نقش مهمی ایفا می کند، همچنین در نظر گرفتن نقشه و طراحی پنجره در انتخاب شما تاثیر گذار خواهد بود.  اما مهمتر از همه نحوه تولید و نصب می باشد . یراق الات با کیفیت خوب، پیچ های مناسب در مکان های مناسب، اندازه گیری دقیق پنجره، تک به تک جر عوامل مهم هستند.

ویژگی های پنجره های خوب UPVC

  • پروفیل های با کیفیت خوب ، با استانداردهای بین المللی مطابقت دارند و به شدت مورد بازرسی قرار می گیرند و برای اطمینان از کیفیتی که در سراسر جهان قابل قبول است آزمون های مختلف بر روی آن ها انجام می شود.
  • تولید کننده های بزرگ پروفیل های upvc با استفاده از یک فرمولاسیون که مطابق شرایط آب و هوایی است پایداری رنگ و جلوگیری از نفوذ اشعه UV را فراهم می کند . در نتیجه ثبات رنگ از مشخصات بارز پنجره ها و درب های upvc می باشد.  این ترکیب ها معمولا قیمت بسیار بالایی دارند که بعضا اختلاف قیمت پروفیل های مختلف را توجیه می کند .

اجزای سیستم درب و پنجره

  • تمام ساختار سیستم های upvc ، مانند گالوانیزه ، یراق آلات و لوازم جانبی، برای افزایش طول عمر پنجره و درب upvc بسیار مهم است زیرا باعث افزایش قدرت و دوام آن ها می شوند .
  • در صورتی که نیاز خاصی دارید، مثلا درب کشویی، درب آکاردئونی ، یا درب های فولکس واگنی ، باید بررسی کنید که آیا سیستم UPVC می تواند مورد نیاز خاص خود را ارائه دهد یا خیر .

گارانتی , استاندارد و گواهینامه

تولید کنندگان معمول پروفیل upvc به طور متوسط باید بتوانند حداقل ۱۰ سال کیفیت پروفیل خود را تضمین کنند . به هر حال، شما باید نکات زیر را نیز در نظر بگیرید:

  • آیا آنها دارای گواهینامه از ماجع معتبر هستند؟ آیا این موسسات قابل قبول هستند؟
  • در صورتی که سازنده UPVC فقط چند سال قبل کسب و کار خود را آغاز کرده است، چگونه می توان این پروفایل ها و ادعاهای آنها را تأیید کرد؟ آیا پشتوانه قوی در صنایع مشابه دارد ؟
  • اگر سازنده با استفاده از مواد با کیفیت بالا، قادر به نشان دادن گواهینامه های مختلف از موسسات برای اطمینان از اینکه پروفیل های UPVC خود را به استانداردهای بین المللی تست شده باشد ، بنابراین می تواند مقاومت در برابر آب، کاهش صدا، محافظت از گرد و غبار، امنیت بالا، صرفه جویی در انرژی و غیره را فراهم کند.